ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
13. červenec 2001 - Aktuality

CETinfo.com nabízí rovněž překladatelské služby

Tisková zpráva

Středoevropské centrum zahraničního obchodu CETinfo.com představilo další perspektivní službu, kterou nabízí svým klientům. Ve spolupráci s významným evropským poskytovatelem překladatelských a tlumočnických služeb, Překladatelským servisem Skřivánek (PSS), připravilo on-line nadstavbu klasických překladatelských služeb.

Ve světě zahraničního obchodu nastává poměrně často situace, kdy překladatelský potenciál, kterým firma disponuje, nestačí a firma se obrací na externího poskytovatele překladatelských služeb. Právě v tomto okamžiku přináší možnost objednat si překlad či tlumočení on-line prostřednictvím formuláře na Internetu značnou úsporu času. Díky konstrukci zadávacího formuláře probíhá kontakt s PSS standardizovaným způsobem, kdy si zákazník zvolí požadovanou službu (tlumočení, překlad, cenovou kalkulaci apod.) v jazyku ze široké nabídky PSS, připojí soubory, které požaduje přeložit, určí způsob předání zakázky atd. Vzhledem k tomu, že provozovaný systém spolupracuje jak s klientskou databází PSS, tak s databází registrovaných uživatelů CETinfo.com, bude administrativa jednodušší, neboť osobní údaje budou při dalším kontaktu již předvyplněné ze zmíněných databank. Za zmínku stojí i fakt, že klienti CETinfo.com mohou využít i zajímavou cenovou slevu na služby PSS.

"Rád bych zdůraznil, že ačkoliv se jedná o poměrně jednoduché řešení, může ušetřit podstatné množství času při objednání tohoto typu služeb," říká Petr Holeček, marketingový manažer projektu CETinfo.com.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama