ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. únor 2001 - Internet

iDNES pro fanoušky fotbalu

Tisková zpráva

Dne 1. února 2001 se na sportovním ostrově portálu iDNES objevily nové stránky specializovaného serveru, který se detailně zaměřuje na sportovní odvětví fotbal. Server přináší aktuální on-line zpravodajství z českých i evropských fotbalových soutěží, pohárových i mezinárodních utkání, podrobné statistiky, exkluzivní komentáře i fanouškovské stránky.

Zpravodajství

Součástí zpravodajství jsou on-line reportáže ze zápasů 1. fotbalové ligy, evropských pohárů a reprezentace, aktuální články od redaktorů iDNES, regionálních zpravodajů, i ze servisu agentur ČTK, Reuters, AP. Dále monitor zahraničního tisku a předních fotbalových serverů

Statistiky

Prvoligová databanka generuje nejrychlejší statistiky, údaje jsou během on-line reportáží průběžně aktualizovány, a se závěrem zápasů okamžitě započítávají do dlouhodobých přehledů.

Server nabídne i vizitky fotbalistů, kteří hrají v klubech české fotbalové ligy. Ve spolupráci s řadou trenérů a jiných expertů redaktoři iDNES a MF DNES sepsali stručné hodnocení herního stylu více než tří set ligových fotbalistů.

Exkluzivní reportáže

Čtyři komentátoři se budou střídat v komentování aktuálního dění ve světě fotbalu. Jozef Chovanec, Pavel Kuka, Milan Luhový a Ladislav Vízek si budou sami dle vlastního uvážení volit témata, o nichž budou jednou za měsíc psát. Komentátoři se budou střídat tak, aby každý týden byl v jejich společné rubrice jeden nový článek.

Pro každého komentátora bude otevřena jedna diskusní skupina (chat), kde mohou čtenáři reagovat na aktuální texty.

Fanouškovské stránky

Server www.fotbalek.cz si založili a spravují sami fanoušci, kteří se před časem seznámili na diskusním chatu na stránkách iDNES. Od 1. února se tento web stává nezávislou součástí serverů z rodiny iDNES.

Skupina dobrovolných spolupracovníků pod dohledem redakční rady Fotbálku.cz připravuje články s tematikou fotbalového fandovství. V rubrikách Jdeme na fotbal, Lepší než doma, Byl jsem při tom apod. píší o zázemí na fotbalových stadionech, představují sportovní bary, sdělují si zážitky z cest na fotbal do zahraničí atd. Tímto svým charakterem nabízí stránky zajímavou alternativu k práci profesionálů na serveru fotbal.idnes.cz. Servery fotbal.idnes.cz a fotbalek.cz jsou navzájem propojeny řadou odkazů, aby čtenář mohl pohodlně přecházet z jedněch stránek na druhé a zpět.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama