ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. březen 2001 - Software

Operační systém za 2310,- Kč s DPH? Ano!

Tisková zpráva

SuSE Linux 7.1 CZ je nástupcem verze 7.0 Professional. Navazuje na všechny její vlastnosti, včetně instalační podpory v délce 90 dní pro každého registrovaného uživatele. Navíc je každému k dispozici neomezený přístup k databázi technické podpory (SDB) a k aktualizacím na ftp serveru SuSE.

K již tradičním sedmi CD tato verze obsahuje navíc ještě jedno CD určené pouze pro český trh. Obsahuje mimo jiné počeštění kancelářského balíku StarOffice 5.2. SuSE Linux 7.1 CZ je kompletní distribuce s více než 2000 aplikacemi na CD, rozšířeným českým manuálem a dalšími třemi příručkami (aplikační, konfigurační a pro začátečníky).

Zkušení uživatelé a IT odborníci zde naleznou širokou paletu nástrojů a softwarových balíků, které mohou využít pro splnění i těch nejnáročnějších úkolů. Mezi hlavní novinky patří nové jádro 2.4, optimalizovaný správce KDE 2.0, LVM (Logical Volume Manager), LDAP nebo ReiserFS. Prostřednictvím českého SuSE Linuxu můžete realizovat síťová řešení, bezpečnostní koncepce, přenos dat na jiné platformy nebo vytvořit prostředí pro domácí multimediální PC. Domácí uživatel tak získá veškeré možnosti, které mají odborníci.

Také výběr softwaru je velice rozsáhlý: kromě databází, serverů pro elektronické obchodování, poštu, web, ftp a správu souborů jsou zde programy jako např. StarOffice 5.2, Netscape 4.76 a 6.0, Moonlight 3D a Gimp.

Protože je distribuce SuSE dostupná také pro jiné hardwarové architektury, představuje ideální prostředí pro používání v heterogenních sítích.

Cena se oproti minulé verzi Professional snížila o 180 Kč na 2310 Kč s DPH a cena pro Update zůstává stejná, tedy 1440 Kč s DPH.

Podrobnější informace o nové verzi SuSE Linuxu získáte na Internetu:

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama