ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
29. říjen 2001 - Software

Adobe Premiere LE v distribuci OEM

Tisková zpráva

Verze 6 je nyní k dispozici s novou řadou Sony VAIO

Společnost Adobe Systems, vedoucí firma v síťovém publikování, bude prodávat Adobe(r) Premiere(r) 6 LE, limitovanou verzi softwaru Adobe pro digitální úpravy videa, s nejnovějšími počítačovými systémy od partnerů vyrábějících hardware, včetně Sony Corporation.

Společnost Sony oznámila, že bude dodávat software Adobe Premiere 6 LE s novou řadou Sony VAIO(r). Sony je první společnost, nabízející novou verzi Adobe Premiere LE, a očekává se, že další výrobci hardwaru budou nabízet Adobe Premiere LE se svými produkty ještě v tomto roce.

"Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout našim novým zákazníkům, kupujícím produkty řady VAIO, příležitost začít s úpravami digitálního videa s Adobe Premiere 6 LE," řekl Hiroyuki Bando, generální ředitel sekce podnikové strategie u Sony Corporation. "Při neuvěřitelném nárůstu prodeje digitálních video kamer budou naši zákazníci potřebovat lehce ovladatelný software pro úpravy videa, který se mohou snadno naučit a se kterým se mohou zlepšovat, a my věříme, že Adobe Premiere je ten pravý nástroj pro tento úkol."

Adobe Premiere 6 LE, která je k dostání přes vybrané výrobce na celém světě, je omezená verze populárního softwaru Adobe pro úpravy videa, obsahující vybrané funkce z plné verze. Software Adobe Premiere 6 LE umožňuje fanouškům digitálního videa snadno a rychle upravovat digitální video na stolním počítači. Nejnovější verze Premiere LE podporuje velký výběr zařízení pro digitální video pro Windows a zahrnuje několik klíčových nástrojů pro úpravy, které pomohou začátečníkům ve střihu videa produkovat skvělé digitální video.

Kromě podpory nativního formátu digitálního videa využívá Adobe Premiere 6 LE několik funkcí z plné verze Adobe Premiere včetně automatického řazení záběrů na časovou osu, výběr přechodů videa a možnost vytváření titulků. Adobe Premiere 6 LE spolupracuje s dalšími aplikacemi Adobe, včetně programů Adobe After Effects(r), Adobe Photoshop(r) a Adobe GoLive(tm) a je k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině a japonštině.

Adobe Sony VAIO

Adobe Premiere 6 LE, dodávaná s řadou Sony VAIO, bude již brzy dostupná v USA, Kanadě, Evropě a Japonsku. Informace o produktech Sony VAIO najdete na www.vaio.sony-europe.com.

Ceny a dostupnost

Plná verze Adobe Premiere 6.0 je k dispozici za odhadovanou koncovou cenu 28 380 Kč. Uživatelé Adobe Premiere LE mohou upgradovat na plnou verzi Adobe Premiere za odhadovanou koncovou cenu 9 800 Kč. Adobe Premiere 6.0 je také obsažena v sadě programů Adobe Digital Video Collection, integrované, cenově výhodné kolekci nástrojů pro digitální video. Informace o Adobe Premiere 6.0 a o sadě programů Adobe Digital Video Collection můžete najít na www.adobe.com.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama