ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý ERP systém Money S4.
Reklama
Tip na výkonný MacBook Pro 13. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
2. listopad 2001 - Software

Posíláte SMSky z Internetu? Zkuste nový DreamCom 4.01!

Koncem května jsme v našem zpravodajství přinesli recenzi českého programu DreamCom z dílny Pavla Kupky. Tehdy jsme testovali verzi 3.33, kterou jsme na závěr zhodnotili slovy: Celkově vzato je tato aplikace skutečnou špičkou, která splní snad vše, co si příznivci krátkých textových zpráv mohou přát. Skoro se mi chce říci, že čím je Outlook v elektronické poště, tím by se mohl stát tento program v SMSkách odesílaných z počítače.

Skoro by se dalo říci, že snad není co vylepšovat - leč jak se ukazuje, autor programu má stále nové a nové nápady, neboť nové verze přibývaly od té doby jako houby po dešti. Toto úterý byla uvedena zatím poslední s číslem 4.01. Z nespočtu nových funkcí a vylepšení jmenujme alespoň ty nejpodstatnější:

  • Zcela nové uživatelské rozhraní.
  • Program můžete používat buď jako bannerware (tj. zobrazuje reklamní pruh, na který uživatel musí jednou za čas kliknout) nebo si jej za 100 Kč zaregistrovat a používat bez reklamy.
  • Proti starším verzím nevkládá na konec zprávy text Z www.kubiksms.com.
  • Barevné rozlišení jednotlivých částí zprávy (v případě, že délka zprávy přesáhne počet znaků, jež se vejdou do jedné SMS).
  • Vylepšená detekce online režimu díky které program umí odeslat zprávy z fronty v okamžiku, kdy se připojíte k Internetu.
  • Přidány skripty dovolující posílání zpráv přes více www bran (například MTNSMS, Golden, Markíza atd.). Součástí je též editor skriptů dovolující vytváření vlastních skriptů pro další www brány.
  • Online aktualizace, včetně volitelného automatického zjištění dostupnosti nové verze programu.
  • Odesílání zpráv z příkazové řádky (vhodné například pro dávkové soubory a skripty).
Kompletní přehled všech novinek a vylepšení najdete na http://kubik.mute.cz/dreamcom/nova.html, vlastní aplikaci si pak můžete stáhnout buď jako spustitelný program nebo ve zkomprimovaném archivu - obě mají necelých 700 KB.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama