ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
23. leden 2002 - Software

Adobe začíná dodávat After Effects 5.5

Tisková zpráva

Širší podpora plug-inů a zlepšení produktivity zefektivňují vytváření filmové grafiky a vizuálních efektů.

Společnost Adobe, vedoucí firma v síťovém publikování, začala dodávat Adobe® After Effects® 5.5, novou verzi softwaru pro filmové grafiky a vizuální efekty. Adobe After Effects 5.5 obsahuje impozantní sadu nových funkcí, rozšiřujících kreativní možnosti s přesnějším ovládáním. Nová verze umožňuje zefektivnit pracovní postupy a pracovat s více typy médií než dříve.

Adobe After Effects 5.5 zvyšuje produktivitu s nativní podporou pro Apple® Mac® OS X, Microsoft® Windows® XP a optimalizací pro procesor Intel® Pentium® 4. S verzí After Effects 5.5 Production Bundle a s upgradem z verze Standard na Production Bundle se jako mimořádný bonus dodává Zaxwerks 3D Invigorator Classic (výhradně ve verzi Production Bundle), umožňující uživatelům změnit 2D obrazy na 3D elementy bez opuštění prostředí After Effects.

"Jedním z velkých kladů After Effects je jeho globální komunita uživatelů," řekl Brian Diecks, prezident a kreativní ředitel The Diecks Group. "Ničím neomezená výměna tipů, triků a řešení problémů přes Web a početná sdružení uživatelů reprezentují jednu z nejvelkorysejších skupin vynikajících osobností, se kterou jsem se kdy setkal. S After Effects 5.5 společnost Adobe znovu zvedla laťku a dává nám skvělé nové nástroje zlepšující jak kreativní možnosti, tak i produktivitu."

Adobe After Effects se pyšní otevřenou architekturou, která dovoluje vývojářům z jiných firem vytvářet specializované zásuvné moduly výhradně pro After Effects. Množství zásuvných modulů, včetně těch od firem Automatic Duck, Conoa a Maxon, umožňuje uživatelům After Effects 5.5 ještě dále rozšířit jejich kreativitu. Kompletní seznam zásuvných modulů jiných firem je k dispozici online na http://www.adobe.com/products/plugins/aftereffects/main.html.

"Sada plug-inů Automatic Composition Import FCP pomůže uživatelům zefektivnit proces importu do After Effects a ušetří jim spoustu času a peněz. Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout tuto integraci pracovního postupu, a jsme přesvědčeni, že je revoluční," řekl Wes Plate, prezident Automatic Duck.

Adobe After Effects 5.5 nadále nabízí těsnou spolupráci s programy Adobe Premiere®, Adobe Photoshop® a Adobe Illustrator®, s kterou pomáhá vytvářet vysoce kvalitní, profesionální výsledky. Nové funkce, jako je výstup médií Real, import 3D dat kamery z Alias|Wavefront Maya® a 3ds Max™ (výhradně ve verzi Production Bundle) a další podpora pro barevné soubory s 16-bity na kanál, včetně formátů Maya IFF, RPF a QuickTime, umožňují uživatelům pracovat efektivněji a dosahovat profesionálních výsledků pro film, video, multimédia a Web. Další informace o nových funkcích v After Effects 5.5 jsou dostupné na Webu Adobe na www.adobe.com/aftereffects.

Cena a dostupnost

Očekává se, že se Adobe After Effects 5.5 začne na celém světě prodávat v prvním čtvrtletí kalendářního roku 2002 a bude k dispozici ve verzi Standard za 33 550 Kč a ve verzi Production Bundle za 77 500 Kč.

Upgrade z After Effects 5.0 bude stát 4 830 Kč, pro verzi Standard i Production Bundle. Uživatelé, kteří chtějí upgradovat z verze Standard na verzi Production Bundle, zaplatí 46 480 Kč a dostanou také Zaxwerks Invigorator Classic. Kompletní seznam cen je k dispozici na www.adobe.com/aftereffects.

Sada Adobe Digital Video Collection, která obsahuje nové verze Adobe After Effects a Adobe Illustratoru, a také Adobe Premiere 6.0 a Adobe Photoshop 6.0, je nyní k dispozici za odhadovanou cenu 1 999 US dolarů za Production Bundle, který obsahuje Zaxwerks 3D Invigorator Classic, a za 1 199 za verzi Standard. Tato sada je schopna produkovat digitální video v profesionální kvalitě pro film, video, multimédia a Web za podstatně sníženou cenu.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama