ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
24. říjen 2000 - Hardware

Panel vzdálené kontroly Kyocera nabízí novou, snadnější kontrolu tiskárny

Tisková zpráva

Vzdálená kontrola tiskových operací přímo z počítače je nyní k dispozici uživatelům ECOLaserové tiskárny Kyocera FS-1000.

Nová FS-1000 od Kyocery, vysoce funkční, rychlostí 10 stran A4 za minutu tisknoucí tiskárna, nabízí standardně panel vzdáleného přístupu (ROP), který dovoluje uživatelům interaktivně monitorovat tiskové úlohy a chování tiskárny bez nutnosti opuštění pracoviště.

Běžný LED panel, který byl vždy k nalezení na čelní straně těchto tiskáren, tak byl přeměněn na snadno srozumitelnou a čitelnou pomůcku přímo na počítači. To nevede pouze k zvýšení výkonnosti při tisku, ale dává to uživateli i novou, výhodnější možnost přístupu k tiskárně.

Interaktivní funkce obsahují možnost nastavení podavače papíru při různých typech použitých médií, či možnost zvolit emulaci, která je potřeba vzhledem k rozlišení tisku. Rovněž umožňuje zadat, kdy bude tiskárna převedena do úsporného režimu, při kterém bude používat méně toneru.

Uživatelé mají k dispozici i několik nových diagnostických funkcí, které zobrazují například využití toneru, status potištění papíru, či indikaci zajamovanosti papíru. Na novém panelu jsou k dispozici i údaje o počtu vytištěných stran a sériové číslo tiskárny.

Přes současný trend zrychlování tisku, nenabízí Kyocera jen možnost tisku 10 stran za minutu namísto dřívějších 8, ale též více kvalitnějších funkcí, oproti předcházejícím obdobím.

"Náš výzkum ukazuje, že obchodníci a společnosti potřebují rychlejší a kvalitnější tiskárnu a zároveň také chtějí mít k dispozici všechny funkce dražších modelů tiskáren, ve stejné době, ve které vstupují na trh laserových tiskáren a stávají se jeho zákazníky. FS-1000 a její ROP byla navržena a vyrobena tak, aby poskytovala všechny tyto výhody bez nárůstu výdajů", sdělil Thomas Schäfers, ředitel Product Marketingu pro Kyocera Electronics Europe.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama