ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
E-mailová konference o Windows

Jak to funguje?

Nejdříve se musíte do konference přihlásit, což lze provést vyplněním níže uvedeného formuláře. Tím jste zařazeni do databáze na serveru Pandora, jež je provozovatelem celého projektu. Pokud potom pošlete e-mail na adresu windows@pandora.cz, je tento rozeslán všem, kteří jsou již v konferenci zaregistrováni. Užitečné je to zejména v případě, kdy potřebujete poradit s nějakým problémem a nechcete posílat dopisy známým ve svém adress-booku. Navíc počet členů této konference se neustále zvyšuje, takže šance, že dostanete v brzké době odpověď na svou otázku, je poměrně vysoká. Známé rčení říká víc hlav víc ví.

Malou nevýhodou e-mailových konferencí je skutečnost, která byla v předcházejícím odstavci hodnocena jako výhoda - totiž že každý dopis obdrží každý účastník, bez ohledu na to, jestli jej zrovna zajímá nebo ne. Jedině tak je možné zajistit, že budete mít přehled o celém průběhu diskuze. V případě, že máte pevnou linku, dostatečně velký mailbox a vybíráte si poštu několikrát denně, nemusí vás tato skutečnost vůbec tížit. Naopak pokud vlastníte pomalý modem (14,4 kbps nebo horší) a malou e-mailovou schránku, doporučuji přihlášení ještě pečlivě zvážit.

Účelem této konference je vzájemná výměna nových rad, poznatků a informací o "okenních" operačních systémech firmy Microsoft založených na bázi Windows 95/98/Me a NT/2000/XP. Předpokládám, že zásadními tématy by měly být zajímavé tipy, nové zprávy, pomoc při řešení problémů, či obecně použitelné rady. Diskuze se nemusí točit pouze kolem Windows 9x, ale je možné zabývat se i aplikacemi, které tento operační systém využívají (kancelářské balíky, grafické programy, antiviry….). Ostatně téma není striktně určováno a v podstatě každý může psát co chce.

Takže pokud jste zauvažovali nad všemi argumenty a rozhodli jste se zapojit do této užitečné akce, neváhejte, vyplňte formulář a přidejte se k nám.

Ještě jednou připomínám, že po registraci můžete diskutovat zasíláním e-mailů na adresu windows@pandora.cz (případné příspěvky neregistrovaných autorů budou bez výjimky vráceny zpět).

Na úplný závěr si dovolím etickou připomínku: všichni účastníci konference si bez rozdílu věku tykají!

Přihlašovací formulář

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama