ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
27. říjen 2000 - Hardware

Chcete vytvářet brožury? Zkuste Bookletmaker SR85!

Tisková zpráva

Už jste někdy potřebovali vyrobit profesionální sérii brožur nebo jiných vícestránkových dokumentů? Jejich tvorbu lze buď zadat externí firmě nebo se při větším množství již dá uvažovat o zakoupení speciálního přístroje. Jeden z nich právě přichází na náš trh pod názvem Bookletmaker SR85 a je k dostání jako příslušenství k výkonným multifunkčním strojům Ricoh Aficio 850/1050. S pomocí tohoto rozšíření lze výrazně snadněji tvořit firemní publikace, informační brožury, manuály, katalogy, telefonní seznamy, různé průvodce, aj.

Použití je jednoduchou záležitostí. Stačí uložit listy dokumentu do paměti Aficia (načtením na kopírce nebo zasláním z PC), navolit několik základních parametrů a zbytek obstará přístroj sám. Digitální proces zajistí, že každý výtisk je originálem a má i stejnou kvalitu. Rychlost 50 A5 nebo 33 A4 brožur za minutu je dostatečnou pro okamžitý tisk v malých nákladech.

Výjimečnou funkcí celku při spojení s Aficiem je Magazine Mode, který digitálně setřídí stránky podle jejich umístění a automaticky vytvoří brožuru. Stačí založit listy do podavače. Kdo někdy zkusil ručně vytvořit stejný produkt a musel skládat stránky ve správném pořadí ví, že celý proces je poměrně náročný a velmi časově zdlouhavý.

Pro dokonalý vzhled výsledných produktů je možno zařadit Trimmer TR85, který seřízne vyčnívající listy do roviny a znemožní tak, aby obsah publikace vyčníval přes obálku.

SR85 je schopen i samostatné funkce, kdy je odpojen od multifunkčního Aficia. Díky kolečkům jej lze lehce přisunout nebo odklidit dle potřeby a dobře využít prostor v kanceláři.

Nový produkt je k dispozici od listopadu v pobočkách firmy Impromat. Více informací o produktech lze nalézt na adrese www.ricoh.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama