ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
31. říjen 2000 - Hardware

ASUS uvádí nové základní desky A7M266 a CUSL2-C

ASUS uvádí novou základní desku A7M266 založenou na čipsetu AMD-760. Jedná se desku formátu ATX vybavenou čtyřmi 184 pinovými sloty DIMM DDR SDRAM a čipem VIA 686B South Bridge. Součástí je integrovaná síťová karta 10/100 MBps Ethernet od 3COM a zvukový řadič z dílny C-Media. Pro přídavné karty je připraven jeden slot AGP, pět slotů PCI a jeden AMR. Samozřejmě nechybí ani čtyři porty USB a ASUS iPanel, což je panel, který se připevní na přední stranu počítače, na kterém můžete sledovat důležité funkce jako je teplota procesoru, napětí nebo otáčky větráku.

Patrně nejdůležitější na celé informaci je fakt, že ASUS A7M266 se začne prodávat ještě letos, takže pokud právě přemýšlíte nad tím, jaké dárky byste chtěli najít pod stromečkem, můžete mít o jedno přání vystaráno.

Další novinkou je základní deska ASUS CUSL2-C založená na zbrusu novém čipsetu i815EP, což je, jak jsme psali ve článku Podrobnosti o čipsetu Intel 815EP, vylepšená verze oblíbeného i815E bez integrovaného grafického jádra podporující až 1,5 GB operační paměti. Nová základní deska formátu ATX bude určena pro procesory s paticí Socket370, nabídne tři paměťové banky pro moduly DIMM, šest slotů PCI, jeden AGP a jeden CNR. Na pultech obchodů se novinka objeví v průběhu prosince a měla by stát o 25 dolarů méně, než její předchůdkyně ASUS CUSL2.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama