ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
7. březen 2001 - Hardware

Vypalovačky Hewlett Packard zlevňují až o 30%

Tisková zpráva

Rodina vypalovaček CD-Writer společnosti HP, vůbec nejprodávanější produktová řada vypalovaček na trhu, byla v únoru zlevněna až o 30 %. Dramatický nárůst prodeje těchto mechanik, spolu se stoupající výrobní kapacitou, přinesl úspory, které HP nyní přenáší až ke koncovým zákazníkům.

Zákazníci tak získávají zařízení špičkové kvality za více než příznivou cenu. S největším podílem na evropském i celosvětovém trhu vypalovaček CD je HP vedoucím světovým výrobcem této produktové kategorie.

CD-Writer se postupně stává "povinnou" výbavou domácích i kancelářských počítačů. "IDC plánuje 70% nárůst trhu vypalovaček CD disků," říká Zdeněk Zahrádka, Category Marketing Manager segmentu produkty pro zálohování a archivaci dat. "Nárůst počtu nových PC se zabudovanou vypalovačkou je odhadován na 27 % všech PC prodaných v roce 2001, proto i nadále roste tržní potenciál uživatel, kteří si chtějí dovybavit svá starší i nová PC těmito mechanikami."

HP nabízí nejrozsáhlejší škálu vypalovaček CD disků na trhu; zahrnuje interní i externí mechaniky s připojením přes rozhraní USB, IDE či SCSI. Rychlost zápisu se u jednotlivých typů pohybuje od 4x, přes 8x a 10x, až po 12x, takže řada pokrývá potřeby různých uživatelů. Všechny modely přicházejí se softwarovou výbavou pro rychlé a jednoduché vytváření CD, modely vyšší třídy obsahují i extra software, který výrazně rozšiřuje možnosti jejich využití.

Díky vzrůstajícím požadavkům na flexibilní ukládání velkých objemů dat se vypalovačky CD disků stávají velmi důležitou součástí současných PC. CD disk s kapacitou 650 MB nabízí dostatečnou kapacitu splňující nároky uživatel kladené na nástroj pro jednoduché sdílení dat a zálohování menších datových objemů. Díky vlastnostem, jakými jsou prostor pro 74 minut hudby na jednom disku a miliardy kompatibilních CD přehrávačů,. jsou vypalovačky HP CD-Writer nenahraditelným nástrojem pro tvorbu a distribuci hudebních CD.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama