ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
29. květen 2001 - Hardware

Nové základní desky Crush

Integrované čipsety Crush 11 a Crush 12 s podporou pamětí DDR SDRAM a grafickým jádrem GeForce2 MX se vzájemně liší pouze paměťovým rozhraním, které je v případě Crush 12 128bitové a Crush 11 64bitové. Produkty založené na těchto čipsetech by měly být dostupné od třetího čtvrtletí tohoto roku. V současné době již známe specifikace několika motherboardů s čipsetem Crush 12:

  • ABIT NV7. Tato základní deska formátu ATX bude disponovat jedním slotem AGP a pěti sloty PCI. Kromě toho nabídne čtyři porty USB a tři paměťové banky DIMM pro paměti standardu PC1600/PC2100 DDR SDRAM.
  • ABIT NV22. Deska formátu MicroATX s jedním AGP a třemi PCI sloty. Stejně jako předchozí model bude mít i tato čtyři porty USB a tři paměťové banky DIMM pro moduly PC1600/PC2100 DDR SDRAM.
  • Gigabyte GA-7NTM. Další deska formátu MicroATX disponující jedním 1 AGP třemi PCI sloty, čtyři USB porty a třemi banky DIMM pro paměti PC1600/PC2100 DDR SDRAM.
  • MSI MS-6367. Také společnost MSI vsadila na formát MicroATX. Desku bude možné osadit až třemi paměťovými moduly DIMM standardu PC1600/PC2100 DDR SDRAM, bude disponovat jedním slotem AGP, jedním CNR a třemi PCI. Pro další zařízení bude připraveno hned šest USB portů a součástí bude též integrovaná zvuková jednotka (audio processor unit) NVIDIA.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama