ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
30. květen 2001 - Hardware

ISDN modem Microcom za 1 Kč

Tisková zpráva

Společnost Fincom International a.s. připravila na měsíc červen ve spolupráci se Softwarovými novinami akci ISDN modem Microcom za 1 Kč. Tato akce je zaměřena na koncové uživatele a nabízí možnost získat kompletní přeměnu stávající analogové nebo digitální linky na linku euroISDN2 včetně ISDN modemu pouze za cenu 999,- Kč včetně DPH (poplatek za přeměnu telefonní linky) plus 1 Kč za modem. Objednávkový kupon najde zákazník v šestém čísle Softwarových novin, které jsou na stáncích od 1.6.. Toto číslo lze také objednat na Internetu na adrese: isdn.swnet.cz.

Nabízeným koncovým zařízením je novinka mezi modemy, Microcom ISDN USB Porte Plus.

"Vývoji tohoto modemu byla věnována mimořádná pozornost a věřím, že jeho technické parametry osloví každého uživatele technologie ISDN. Nyní se navíc všem příznivcům progresivních technologií nabízí ojedinělá příležitost získat tento výjimečný modem za pouhou korunu," komentuje probíhající akci Milan Hanuš, Microcom Business Manager.

K počítači se modem připojuje přes USB port, který zaručuje maximální průchodnost dat z ISDN linky do PC. Uživatel má možnost připojit se k Internetu již za 2-3 sekundy rychlostí až 128 kb/s (pokud to umožňuje příslušný poskytovatel Internetu). Kromě rychlého navazování spojení je velkou předností modemu jeho stabilita. Modem ISDN USB Porte Plus umožňuje při připojení k Internetu zároveň telefonovat nebo faxovat.

Další funkcí modemu je jeho vybavení dvěma POTS, které umožňuje navíc připojit dvě analogová zařízení. Zákazník tak nemusí investovat do koupi nového telefonního aparátu nebo faxu, a přesto může využívat přednosti ISDN připojení.

Modem je dodáván s komunikačním software RVS-COM 1.57 Lite v české jazykové verzi. RVS-COM nabízí uživateli řadu možností pro využití, např. pro příjem a odesílání faxu, záznam telefonních hovorů apod.

Testovací centrum IDG udělilo modemu Microcom ISDN USB Porte Plus Tip TestCentra IDG.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama