ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
1. červen 2001 - Hardware

VIA představuje své čipsety pro Tualatin

Společnost VIA se připravuje na podporu nových procesorů Intel Pentium III Tualatin. Kompletní škálu produktů představí podle dostupných informací na Computexu v Taipeji, nicméně již nyní se můžete seznámit se základními technickými parametry.

VIA Apollo Pro266T: Tento čipset bude poskytovat vysoký výkon díky paměťové sběrnice běžící na 266 MHz, vysokopropustné architektuře V-Link a systémové sběrnici s frekvencí 133 MHz. Podporována bude grafika AGP 4x, diskové rozhraní ATA-100 a šest portů USB. Základní desky osazené tímto čipsetem se budou chlubit integrovaným zvukem a modemem AC-97, síťovou kartou 10/100 BaseT Ethernet, řadičem HomePNA, LPC sběrnicí a vylepšeným ovládáním řízení spotřeby elektrické energie.

VIA Apollo Pro133T: I tento čipset podporuje 133 MHz FSB a cenově dostupné paměti PC133 SDRAM. Grafické rozhraní nabídne AGP 4x, pevné disky se pak budou moci spolehnout na podporu ATA-100. Samozřejmostí je podpora čtyř USB portů, AC97 audio a modem a monitorování hardware.

VIA ProSavage PL133T: Čipset určený pro nasazení do levných základních desek s integrovanými komponentami. Jeho základní devizou by mělo být integrované grafické jádro S3 SuperSavage4.

VIA Apollo PLE133T: Zde můžeme počítat s integrovanou grafikou a zvukem, možností nastavení rychlosti systémové sběrnice na 66, 100 nebo 133 MHz a podporou paměťových modulů PC100 a PC133 SDRAM.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama