ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
12. červenec 2001 - Hardware

Plány ABITu

Jeden z předních výrobců základních desek ABIT připravuje do konce tohoto roku hned několik motherboardů. Pojďme se podívat na jejich stručné představení:

  • V srpnu budou uvedeny desky s označením BL7 a BL7-RAID založené na čipsetu i845 (Brookdale), které bude možné osadit procesory Pentium 4 v provedení Socket478. Trojice slotů pro moduly DIMM PC133 SDRAM dovoluje maximální kapacitu paměti až 3 GB; pro rozšiřující karty je připraven jeden slot AGP 4x, šest slotů PCI a jeden CNR. Součástí bude i integrovaný zvuk AC'97. Očekávat můžeme i další základní desku BH7, která bude v podstatě stejná jako BL7 - lišit se bude pouze paticí pro procesor v provedení Socket423.
  • V září se můžeme těšit na další dvě novinky - tentokrát půjde o TH7-II a TH7-II-RAID v provedení ATX, jež budou založené na čipsetu i850. Tyto desky budou určené pro Pentium 4 s paticí Socket478, kterému budou moci sekundovat až 2 GB pamětí RIMM PC800 RDRAM v celkem čtyřech bankách. Rozšiřující karty bude tentokrát možné zasadit do jedné pozice AGP 4x, pěti PCI a jedné CNR. Z dalších vlastností jmenujme integrovaný zvuk AC'97, čtyři USB porty verze 2.0 a nastavování parametrů přes SoftMenu III.
  • V posledním čtvrtletí bude uvedena zatím nepojmenovaná základní deska pro procesory Pentium 4 Socket478, která bude vycházet z čipsetu VIA P4X266. Novinka v provedení ATX poskytne jeden slot AGP 4x, šestici slotů PCI, čtyři USB porty a bude podporovat paměti DDR SDRAM.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama