ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
29. říjen 2001 - Hardware

Microcom spoléhá na technologie Rockwell a Lucent

Tisková zpráva

Fincom International a.s., samostatná firma patřící do skupiny Fincom Group a největší dodavatel klientských přístupových zařízení na českém trhu, ujišťuje své zákazníky, že nedávno ohlášené ukončení veškerých aktivit společnosti Motorola v modemovém průmyslu nebude mít žádný negativní vliv na dosavadní kvalitu klientských zařízení značky Microcom. Modemy Microcom využívají nyní čipové sady, které jsou ověřené a spolehlivé a mají dlouhodobou perspektivu vývoje a podpory.

Od července tohoto roku společnost Motorola zastavila vývoj a výrobu čipů pro softwarové PCI modemy (viz http://e-www.motorola.com/products/softmodem/) a logicky také ukončila jejich podporu včetně vydávání nových verzí ovladačů. Na základě množících se dotazů ze strany zákazníků společnost Fincom International prohlašuje, že zařízení značky Microcom nevyužívají čipové sady firmy Motorola, ale že se spoléhají na čipové sady Conexant (firmy Rockwell) a Agere (Lucent).

"Rádi bychom ujistili všechny uživatele modemů, že naše společnost pozorně sleduje vývoj v průmyslu výroby klientských přístupových zařízení," řekl Jiří Neužil, výkonný ředitel Fincom International a.s. "V případě modemů značky Microcom klademe nevšední důraz na kvalitu a perspektivnost všech používaných komponent, což zaručuje nejen vysokou spolehlivost produktů, ale také zajištění služeb podpory za všech okolností. Proto nedávný krok firmy Motorola nijak neovlivní funkčnost modemů Microcom."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama