ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
29. říjen 2001 - Hardware

Nová řada řešení ochrany napájení APC CyberFort

Tisková zpráva

American Power Conversion (APC) oznamuje novou řadu záložních zdrojů pro využití v domácnostech a malých kancelářích -- APCAPC CyberFort CyberFort. Nové modely APC CyberFort 350 a APC CyberFort 500 nabízejí nepřerušitelné napájení a ochranu hardware stolních počítačů a periferních zařízení a řadu dalších vlastností, které jsou obvykle k dispozici u mnohem dražších jednotek určených do kancelářského prostředí. Patří k nim software pro ukládání otevřených souborů a automatické odstavení systému v případě delšího výpadku proudu, ochrana před proudovým rázem pro telefonní, faxové nebo modemové a DSL linky.

Společnost APC je přesvědčena, že tato nová řada UPS pro domácnosti a domácí kanceláře zajišťuje úroveň ochrany vyžadovanou dnešními domácími uživateli PC. APC nabízí také dvouletou záruku na tyto produkty.

"Mnozí uživatelé domácích počítačů jsou dnes skutečně velmi závislí na svém systému a na datech v něm uložených. Někdy však nechápou, jaké problémy může přinést přerušené napájení nebo proudový ráz. Ty se mohou pohybovat od jednoduchého zablokování klávesnice až po ztrátu důležitých dat a totální kolaps systému," vysvětluje Ivan Habovčík, ředitel APC pro ČR a SR. "Naše nové produkty byly zkonstruovány tak, aby nabízely tomuto rozrůstajícímu se tržnímu sektoru řešení dostupné a spolehlivé ochrany."

Přes své kompaktní rozměry jsou CyberFort 350 (350 VA - 225W) a CyberFort 500 (500 VA - 325W) vybaveny pěti výstupy o vysokém výkonu. Tři výstupy zajišťují zálohu z baterií, zatímco všech pět nabízí velmi výkonnou ochranu proti proudovému rázu. Připojení přes USB je standardní a umožňuje uživateli, aby snadno konfiguroval software pro ukládání souborů a automatického odstavení systému. Software podporuje operační systémy Windows 2000, Windows Me, Windows 98, Windows 95 OEM (SR 2 a vyšší) a Mac OS 9 (9.0.4 a vyšší).

Uživatelé nemusí mít žádné zkušenosti s UPS, protože nové modely se jednoduše používají a snadno udržují. Vlastní diagnostika, tlačítkové nulování přetížení a inteligentní správa baterií jsou standardním vybavením. Funkce správy baterií je konstruována pro dosažení maximální výkonnosti, monitoruje baterie a upozorní uživatele na nutnost jejich výměny. Baterie s prodlouženou životností si může vyměnit sám uživatel, což nabízí úsporu nákladů a současně prodlužuje životnost UPS. Mezi další vlastnosti patří nastavitelné úrovně pro přepnutí na provoz z baterie, světelné a zvukové výstražné signály o přetížení, nízkém nabití baterie a o napájení z baterií.

Chcete-li se dozvědět více o široké nabídce řešení ochrany napájení, správy a služeb, navštivte webové stránky společnosti APC na adrese www.apc.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama