ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
30. říjen 2001 - Hardware

Toshiba uvede novou modelovou řadu Satellite Pro 6000

Tisková zpráva

Toshiba uvede na český trh Satellite Pro 6000 - notebooky s integrovanou technologií Wi-Fi, které uživatelům přináší výkon a flexibilitu srovnatelné s parametry notebooků nejvyšší třídy.

CHG Trade, a. s., uvede v listopadu na český trh novou řadu notebooků Satellite Pro 6000. Tato série má integrovány bezdrátové technologie Bluetooth a Wi-Fi. Propojení prostřednictvím technologie Bluetooth s jinými zařízeními znamená pro uživatele další krok ke skutečně praktickému využití bezdrátové komunikace. Stejně tak Wi-Fi nabízí uživatelům kategorie "small business", pro něž je notebook určen, profesionální práci včetně vytváření bezdrátového síťového propojení, vysokorychlostního připojení do sítí, práci v pracovních skupinách - to vše okamžitě a kdekoliv bez zdlouhavého a složitého připojování drátů.

"Míra využití mobilních technologií neustále vzrůstá. Rozhodující už nebudou jen parametry jako hmotnost, rozměry a výkon procesoru, ale uživatelé budou klást důraz na možnosti připojení do internetu, možnosti vzájemného propojení s ostatními uživateli, možnosti ovládání periferií a to vše jednoduše a bezdrátově. Satellite Pro 6000 všechny tyto možnosti má, proto si od jeho uvedení slibujeme nejen utvrzení českých uživatelů v tom, že Toshiba je leadrem v oblasti mobilních a bezdrátových technologií, ale také výrazný obchodní přínos," komentuje Martin Bořil, obchodní a marketingový ředitel CHG Trade, a. s.

Satellite Pro 6000 další krok v úspěšném tažení řady Satellite Pro

Satellite Pro 6000 je notebook s výkonem desktopu včetně mnoha multimediálních možností. integrovaná DVD/CD-RW mechanika, umožňuje sledování DVD filmů, "vypalování" audio nebo video CD, nebo zálohování dat. Notebook poskytuje pět různých možností připojení, které zaručují konektivitu v každé situaci. Prostřednictvím Ethernet LAN, Wi-Fi, modemu, IR portu nebo Bluetooth poskytuje Satellite Pro 6000 téměř absolutní nezávislost a dostupnost síťové práce vždy a všude.

Secure Digital Media Slot

Satellite Pro 6000 je dalším notebookem v nabídce Toshiba, který je vybaven integrovaným slotem SD Card (Secure Digital). Tyto nové paměťové karty mají v nejbližší době sjednotit nepřehledný trh externích paměťových médií určených pro mobilní zařízení, jako jsou kapesní počítače (PDA), mobilní telefony, digitální fotoaparáty a videokamery, MP3 přehrávače a mnoho dalších.

Kompatibilní možnost dokování chrání investice

Kompletní řešení pro kancelářskou práci doplňuje u Satellitu Pro 6000 replikátor portů, který je kompatibilní s řadami Toshiba Tecra 9000 a Portégé 4000. Toshiba tak ochraňuje původní investice svých uživatelů.

Základní fakta

933 - 1,2 GHz Intel(r) Pentium(r) III, 128 - 256 MB, 10 - 40 GB HDD, 14,1" - 15,0´´ TFT, CD-ROM 24x, CD-R 8x, CD-RW 4x, DVD 8x, WI-FI, Bluetooth.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama