ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
8. listopad 2001 - Hardware

Rodina grafických karet Creative 3D Blaster GeForce Titanium

Tisková zpráva

3D Blaster GeForce3 Titanium 500 a Titanium 200 - výjimečná hra pro zapáleného hráče. GeForce2 Titanium - hozená rukavice trhu, co se týče rychlosti a užitné hodnoty

Společnost Creative Technology (NASDAQ:CREAF), špičkový poskytovatel řešení v oblasti digitální zábavy, pro osobní počítače a Internet, oznámila uvedení na trh nové rodiny grafických karet 3D Blaster GeForce Titanium. Na horní příčce této rodiny najdeme kartu 3D Blaster GeForce3 Titanium 500. Se svou 256-bitovou grafickou architekturou, s 64MB paměti DDR RAM běžící na 500MHz, s jádrem grafického procesoru běžícím na frekvenci 240MHz a digitálně analogovým převodníkem RAMDAC pracujícím na frekvenci 350MHz, byla tato karta zkonstruována s cílem způsobit revoluci v hrách díky dech vyrážejícím výsledkům v každé z 3D kategorií. Potom je zde karta 3D Blaster GeForce 3 Titanium 200. Se svou 256-bitovou grafickou architekturou, s 64MB paměti DDR RAM běžící na 400MHz, s jádrem grafického procesoru běžícím na frekvenci 175MHz a digitálně analogovým převodníkem RAMDAC pracujícím na frekvenci 350 MHz, zlepšuje zážitek z her na PC s oslňujícím vizuálním podáním. A nakonec je zde karta 3D Blaster GeForce2 Titanium. Tato karta se svou 256-bitovou grafickou architekturou, s 64MB paměti DDR RAM, s jádrem grafického procesoru běžícím na frekvenci 250MHz a digitálně analogovým převodníkem RAMDAC pracujícím na frekvenci 350 MHz nastavuje standard z hlediska kvality a užitné hodnoty, když přináší svým uživatelům výhodu vysokých rychlostí zpracování a rychlé paměti, což se promítá do pružnosti v 2D and 3D videu. Všechny tyto tři karty jsou opatřeny televizním výstupem.

Pan Eoin Leyden, evropský manažer značky pro grafické výrobky u společnosti Creative Labs Europe, k tomu říká: "Rodina grafických karet Titanium nabízí to správné řešení pro každého hráče, tzn. jak pro toho nejzapálenějšího hráče pohybujícího se na horní hranici současných možností, tak i pro toho, který musí počítat každou korunu, nebo který právě začíná a při tom se chce osobně seznámit s tím, co doopravdy umožňují moderní grafické technologie."

3D Blaster GeForce 3 Titanium 500.

Tato karta, jež je zkonstruována pro náročné a po technologické špičce toužící náruživé hráče, využívá technologie od společnosti NVIDIA, jako je herní stroj nfiniteFX(tm), High Resolution Anti-Aliasing(tm) a blesková paměťová architektura, s cílem poskytnout výkon navíc tam, kde jej herní experti potřebují - ve speciálních efektech, při stínování v reálném čase, v objemových efektech a při vysokém rozlišení obrazu. Ve všech oblastech nasazení přidává rychlost zpracování a zkracuje odezvu a s programovým vybavením, které je optimalizováno pro rozhraní DirectX(r) 8.1 a Windows XP se jedná o nestárnoucí řešení. 3D Blaster GeForce3 Titanium 500 je nepřekonatelný herní systém, nabízející špičkovou rychlost a prokreslení detailu spolu s postavami a prostředími nerozeznatelnými od reality. Jedná se o nejlepší výběr z hlediska působivosti obrazu.

3D Blaster GeForce3 Titanium 500 bude k dostání od 31.10. 2001 za 370 USD.

3D Blaster GeForce3 Ti200

Ti200 zkonstruovaná pro hráče, kteří vyžadují ekonomické řešení při velkém výkonu, generuje téměř neomezené 2D a 3D efekty. Se svým 32-bitovým barevným a 32-bitovou Z/stencil vyrovnávací pamětí a integrovanými T&L stroji, podporuje jakoukoli kombinaci osvětlení jdoucího z nekonečna, směrového, bodového nebo lokálního, a také samozřejmě ohromné množství interpolací, deformací, stínování v reálném čase, zpracování odrazů prostředí v reálném čase, mapování nerovností atd. Tyto funkce spolu s uživatelsky definovaným zřetězeními a neuvěřitelnou akcelerací vytváří z karty Ti200 centrum nabité energií. Karta je také optimalizována pro rozhraní DirectX(r) 8.1 a Windows XP.

3D Blaster GeForce3 Titanium 200 bude k dostání od 30.10. 2001 za 226USD.

3D Blaster GeForce2 Titanium

Se stroji T&L druhé generace, stínovacím rasterizérem (NVIDIA Shading Rasterizer(tm)) a se šířkou pásma pro přístup do paměti 6,4GB za sekundu tato karta v sobě spojuje výkon a ekonomické řešení. Vytváří světy, které obživnou na obrazovce díky vysokému rozlišení a věrnosti podání zajišťující prokreslení i těch nejsložitějších scén do nejmenšího detailu. Optimalizovaná podpora dalších funkcí, jako je rozhraní DirectX a OpenGL a mapování nerovností na úrovni pixlu jsou dalším přínosem pro její vizuální možnosti.

3D Blaster GeForce2 Titanium bude k dostání od 15.11.2001 za 170 USD.

"S uvedením těchto karet na trh jsme opět potvrdili své rozhodnutí setrvat ve všech segmentech herního a grafického trhu," komentoval Eoin Leyden. "Naši zákazníci v této řadě karet naleznou pro sebe vždy to pravé, ať už si za měřítko zvolí cenu nebo výkon, neboť řada Titanium v sobě spojuje správnou technologii za správnou cenu."

"Karty Titanium nejen že naplňují, ale i předstihují požadavky trhu. Jsme hrdí, že s touto řadou karet můžeme uspokojit potřeby našich zákazníků," uzavírá.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama