ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
8. listopad 2001 - Hardware

Vylepšete svůj image videokamerkou Video Blaster WebCam 5

Tisková zpráva

Nový styl, nový objektiv a senzor přináší inteligentnější vzhled a lepší výkon v oblasti web kamerek pro stolní počítače

Společnost Creative Technology (NASDAQ:CREAF), špičkový poskytovatel řešení v oblasti digitální zábavy, pro osobní počítače a Internet, oznámila uvedení na trh nové videokamerky Video Blaster WebCam 5 - webové kamerky pro každého, kdo vyžaduje na stolním počítači špičkovou kvalitu obrazu. Kamerka Video Blaster WebCam 5 díky použití vysoce kvalitních komponent vytváří nové měřítko, co se týče impresivity obrazu, jeho jasnosti, ostrosti a věrnosti. Jak jednotlivé snímky, tak video mohou být snímány při rozlišení až 640x480 bodů. Video přitom může být, s cílem získat co nejlepší plynulý obraz, snímáno i při tomto rozlišení s frekvencí až 30 obrázků za sekundu.

Jedná se o perfektní webovou kamerku pro domácnost a kancelář," vysvětluje Geraldine Lee, evropský manažer společnosti Creative Labs Europe pro oblast webových kamerek. "Naplňuje požadavek trhu po zlepšené kvalitě obrazu v této cenové kategorii a přináší výjimečné výsledky, které mají skutečně velký ohlas. Vestavěli jsme také možnost jak automatickéh,o tak manuálního vyvážení bílé, abychom umožnili doladění snímků."

Video Blaster WebCam 5 zapůsobí na ty uživatele, kteří berou vážně kvalitu obrazu a moderní konstrukci. Tito uživatelé ocení inovativní design - atraktivní nový tvar, který se hodí kamkoliv a přitom vypadá skvěle. Doma nebo v domácích kancelářích udělá na uživatele velký dojem špičková kvalita obrazu, kterou přináší při živých videokonferencích, vysílání na webu a nebo při snímání jednotlivých obrázků. Video Blaster WebCam 5, který přináší výjimečný poměr cena/výkon, byl navržen tak, aby se hodil pro všechny úrovně uživatelů díky své jednoduché instalaci, rychlému snímaní, kloubu umožňujícímu její perfektní nasměrování a snadnému připojování přes rozhraní USB. Programové vybavení v dodávce obsahuje aplikace pro editování obrazu fotografií s různými funkcemi - např. pro modifikaci barev a zrcadlení.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama