ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
3. leden 2001 - Hardware

Modemy Microcom pro ASDL, ISDN a analog od Fincomu

Tisková zpráva

Fincom International a.s., člen skupiny Fincom Group a vedoucí dodavatel klientských přístupových zařízení ve střední Evropě, ohlásila svou připravenost na technologické výzvy roku 2002 se všemi svými modelovými řadami. V souvislosti s rychlým technologickým rozvojem v oblasti datových komunikací přichází Fincom International nyní na trh s novými komunikačními zařízeními Microcom, především pak v produktových řadách pro ISDN a pro ADSL technologie.

ISDN

V nejbližších týdnech představí Fincom International hned několik nových ISDN produktů na trh. V lednu 2002 bude uveden do prodeje MICROCOM ISDN USB Travel, ISDN modem velmi malých rozměrů (95x62x18mm) na rozhraní USB, s velmi příznivým poměrem cena/výkon. Následovat jej pak budou ISDN Router s podporou VPN a ISDN telefon s možností propojení a konfigurace s PC.

Dosavadní portfolio Microcom i nadále zahrnuje populární a osvědčené modely, včetně MICROCOM ISDN USB Porte Plus (USB rozhraní, s možností připojení dvou analogových zařízení jako telefon, fax, záznamník apod.). Dalšími zařízeními jsou MICROCOM ISDN USB Porte (USB rozhraní), MICROCOM ISDN Porte Plus (sériové rozhraní, 2 analogová rozhraní) a model MICROCOM ISDN Porte. Představitelem interních ISDN modemů je pak MICROCOM ISDN Porte Internal, interní karta pro instalaci do PCI slotu. ISDN modemy Microcom podporují většinu operačních systémů, včetně nejnovější verze Windows XP nebo OS SuSE Linux 7.2.

ADSL

Přelom pro společnost Fincom International bude představovat rok 2002 v oblasti ADSL (Asymetric Digital Subscriber Line). Vzhledem k očekávanému komerčnímu spuštění technologie ADSL, ke kterému by mělo v České republice dojít ve druhém čtvrtletí roku 2002, má Fincom International ve svém portfoliu již několik zařízení navržených pro tuto technologii, jež budou uvedeny na trh v příštím roce.

Jedním z nich je MICROCOM ADSL USB Modem, externí zařízení pro koncového uživatele na rozhraní USB umožňující přijímat data rychlostí až 8Mb/s a vysílat až 1024 Kb/s. Dalšími zařízeními řady určené pro technologii ADSL je MICROCOM ADSL Internal, interní karta, a MICROCOM ADSL Router s USB rozhraním.

Všechna zařízení MICROCOM pro technologii ADSL jsou kompatibilní s infrastrukturou DSLAM od firmy Alcatel, která byla letos zvolena na základě výběrového řízení Českého Telecomu. Dále probíhá testovací provoz zařízení MICROCOM ADSL v testovacím centru společnosti Fincom International v Maďarsku, které dokazuje, že ADSL produkty značky MICROCOM jsou připraveny i pro maďarský trh, kde převažuje infrastruktura DSLAM od firmy Ericsson.

Analogové produkty

V roce 2002 si zákazníci budou moci vybrat rovněž ze široké nabídky inovovaných analogových produktů, jak řady analogových externích modemů jako například Desk Porte 56K Voice a Desk Porte Pocket, tak řady interních karet Desk Porte 56K Internal/L a InPorte Voice. Do nabídky budou i nadále patřit PCMCIA karty TravelCard a síťové produkty.

"V roce 2002 uvedeme velké množství nových produktů, které uspokojí nynější i budoucí potřeby širokého spektra zákazníků - od příležitostných domácích uživatelů přes domácí a malé kanceláře až po náročné uživatele informačních a komunikačních technologií," řekl Jiří Neužil, generální ředitel Fincom International a.s. "Rovněž chystáme několik překvapení formou oblíbených balíčků řešení pro koncové uživatele, které například letos stály za úspěchem prodeje ISDN služeb realizovaného naší firmou. Věřím, že podobné prodejní akce budeme moci v roce 2002 realizovat již také v novém segmentu ADSL služeb."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama