ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
14. květen 2002 - Hardware - Tisková zpráva

LEVI International a.s. uvádí na trh monitor AOC 7A+ vybavený obrazovkou Diamondtron

Společnost LEVI International uvádí na trh monitor, který silně vybočuje z dosavadní produkce nejprodávanější značky na českém trhu - AOC 7A+, 17" monitor vybavený ultraplochou obrazovkou Diamondtron TM.

Díky použité vysokokontrastní obrazovce Diamondtron TM nabízí AOC 7A+ vynikající kvalitu obrazu a skvělé podání barev, což uživatelé ocení zejména při přehrávání DVD filmů nebo při hraní her. Monitor však svým určením nemíří pouze do domácností - vysoká kvalita a ostrost obrazu jej činí ideálním také pro použití v kanceláři. Vysoká obnovovací frekvence zaručuje uživatelský komfort a příjemnou práci. Velmi oblíbenou vlastností monitorů AOC je také uživatelsky přívětivé OSD menu, umožňující snadno nastavit všechny potřebné parametry.

"Ač to nemusí být na první pohled zřejmé, AOC 7A+ není jen "dalším novým modelem" v naší nabídce. Monitory AOC "bodují" na českém trhu díky zaměření na běžného uživatele vždy především díky své skvělé ceně a nízké poruchovosti. Zákazník, který preferoval nejvyšší kvalitu obrazu, dával proto přednost jiným značkám. AOC 7A+ toto paradigma zásadním způsobem mění - díky použití vysokokontrastní obrazovky Diamondtron TM z produkce Mitsubishi, tak zákazník získá špičkovou kvalitu zobrazení a to za cenu, která je hluboko pod úrovní srovnatelných monitorů", uvedl Martin Suchánek, Product Manager společnosti LEVI International a.s..

Další informace najdete na www.levi.cz

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama